Orhangazi Mah. ISISO San. Sİtesi V1 Blok No: 2-4 Esenyurt / İST

SLD-H Kayar Hastane Kapıları

previous arrow
next arrow
Slider

Her mekanda, esnek ve fonksiyonel çözümler sunar

HM30/SLD Fotoselli otomatik kayar kapılar günümüzde hızlı ve güvenli geçiş imkanını en ekonomik şekilde kullanmanıza uygun tasarıma ve teknolojiye sahiptir. Dar alanlarda yer kayıbı olmadan geniş girişler sunar.

Otomatik kayar kapılar günümüzde iş merkezleri, kamu binaları, endüstriyel tesisler, okullar, oteller, hastaneler, fabrikalar, alışveriş merkezleri hatta konut alanlarında en yaygın tercih edilen ve her gün milyonlarca kişinin kullanımında konforlu geçişler sağlayan günümüz teknolojisine uyumlu kapılardır.

Kullanıldığı binalarda ihtiyaçları en iyi şekilde karşılamak üzere farklı açılış şekilleri bulunmakta ve projeye uygun kullanım için esnek alternatifler sunmaktadır.

Şık tasarımlı ve daha fazla saydamlık, geniş ufuklar, mekanlarda çekici bir derinlik arzu edildiğinde METAXDOOR HM30/SLD-GL otomatik cam kayar kapı giriş sistemi olarak kullanılabilir.

HM30/SLD Fotoselli otomatik kayar Kapılar garanti ve güvenlik açısından gerekli tüm standartlara sahip otomatik kapılardır.

Genel Özellikler

HM30/SLD Fotoselli otomatik kayar kapılar farklı geçiş genişliklerinde ve farklı yüksekliklerde, Tek ya da Çift kanat, gerekli hallerde sabit panelli kapılardır. Farklı renk ve yüzey alternatifleri ile kullanıldığı alanlara mutlak uyum sağlar. Gerekli hallerde farklı cam alternatifleri kullanılabilir. Güvenlik açısından EN16005 normlarına tamamen uygundur.

Teknik özellikler

Ürün kataloğu

Mimari çizim (DXF - DWG)

 istek (DXF – DWG)

Back to top