Orhangazi Mah. ISISO San. Sİtesi V1 Blok No: 2-4 Esenyurt / İST

Şirketimiz

Slider

ARSLAN YAPI OTOMASYON

Arslan Yapı Otomasyon firması olarak bilgi ve tecrübesi ile giriş ve geçiş sistemleri üretimi ve uygulması konusunda 1999’dan beri İstanbul’ da bulunan üretim tesislerinde faaliyet göstermektedir., Arslan Yapı Otomasyon firması olarak sektördeki misyonumuz, geniş ürün gamımızı, en yüksek kalitede, en uygun fiyatlarla ve projenize uygun çözümlerimizle sizlere ulaştırmaktır.

Ülkemiz ve yurt dışı ülkelerin gereksinimlerine göre, sürekli gelişen teknolojileri uygulamalarımızda ve projelerinizde kullanarak sizlere en iyi hizmeti sunmaya devam etmekteyiz. Arslan Yapı Otomasyon bu gereksinimler doğrultusunda, kendi özel tasarımlı alüminyum profillerden oluşan modüler otomatik sistemleri, çeşitli cam seçeneklerini kullanarak aşağıda belirtilen ürün çeşitlerini projelerinizde uygulamaktadır.

  • Otomatik Kapı Sistemleri
  • Hastane Çözümleri
  • Proje Uygulama
  • Teknik Servis

Alanında uzman mühendisleri bünyesinde bulunduran ARGE departmanımız istek ve ihtiyaçlarınıza özel tasarım ve çözümler sunmaktadır. Bu çözümler sonunda üretimi yapılan kapılar yüksek kalitede ve sertifikalı ekipmanlar ile birleştirilip, son testleri ve kontrolleri yapılmış olarak projelerinizde uygulanmaktadır. İmalatı, kalite kontrolleri bitmiş ve eğitimli montaj personelimiz tarafından uygulaması yapılmış ürünlerimiz imalat ve montajdan kaynaklanabilecek sorunlara karşı iki yıl garanti kapsamı içindedir. Aynı zamanda firmamız üretim kalitesindeki süreklilik, montaj, teknik servis hizmeti ve güvenliğe verdiği önem neticesinde, bağımsız denetleme firmaları (TÜV,ISO,TSE, CE ..) tarafından sertifikalandırılmıştır.

Arslan Yapı Otomasyon olarak amacımız, tüm projelerinizin ihtiyacı olan giriş ve geçiş sistemlerine özel çözümler getirecek sistemleri geniş ürün yelpazemizde sizlere sunmaktır.

Back to top